سمینار مبانی عکاسی معماری در مشهد

اشگاه عکاسی هنری در راستای رسالت هنری خود با هدف ثبت زیباشناسانه بناهای معماری ارزشمند خراسان رضوی با همکاری دپارتمان آموزشی شرکت معماری ستاوندپاژ که رزومه هایی چون هتل درویشی و هتل مدینه الرضا را در کارنامه خود دارد اقدام به برگزاری سمینار تخصصی عکاسی معماری کرده است تا جلوه های ویژه ای از معماری را نمایان سازد.
سمیه محمودی مدیر باشگاه عکاسی هنری اعلام کرد معماری ها و پروژه های بزرگ از طریق مستند نگاری، برندسازی می شوند.
بنابراین افرادی که بعد از گذراندن این دوره ها بتوانند عکس های مناسبی از مسیرهای تعیین شده شهری و معماری ارائه دهند این شرایط را خواهندداشت تا در عکاسی های معماری باشگاه و پروژه های عکاسی عمرانی همکاری فرمایند.

محمودی اعلام کرد اساتید کارگاه های عکاسی معماری جناب محمدمحمدزاده تیتکانلو مدیر فرهنگی انجمن صنفی عکاسان مشهد(تئوریسین معماری) ، جناب مرتضی لطفی رئیس انجمن صنفی عکاسان خراسان(مدرس عکاسی ارشد معماری دانشگاه آزاد) و جناب محمدرضا تقوی عضو هیات رئیسه انجمن صنفی( مشاور هنری باشگاه عکاسی هنری) می باشد.
وی افزود عکاسی هنری خلق هنرمندانه یک اثر با ابزار و تکنیک های عکاسی است. بنابراین ما باید در راستای حرفه ای تر شدن صنایع گردشگری عکاسی و معماری عکسهایی زیبا از معماری را خلق و ثبت نماییم.
شرکت در سمینار مبانی عکاسی معماری برای عموم شرکت کنندگان رایگان است ولی با توجه به محدودیت فضا متقاضیان باید از قبل اقدام به رزرو جا کنند.
تاریخ برگزاری سمینار: ۲۸ مهرماه ۱۳۹۵
اطلاعات بیشتر : ۳۸۴۴۷۵۴۰

منبع خبر: مشهد آرت http://mashhadart.com/fa/content/3133

منبع خبر: انجمن صنفی عکاسان مشهد: http://anjoman-ph.ir/?cat=3

مبع خبر: سایت داگرئوتیپ : http://www.daguerreotype.ir/

دیدگاه خود را بنویسید