خبر نخست نیوز از دیدار اساتید رضاکیانیان و محمد محمدزاده تیتکانلو در حاشیه کنفرانس تداکس فردوسی مشهد

01

نخست نیوز: هدف از برگزاری این کنفرانس ها گردهمایی مدیران دنیا در کنار اساتید و تئوری پردازان جهت تبادل اطلاعات و راهکارها می باشد.
در تداکس، سخنرانان کسانی هستند که بتوانند الهام بخش سایرین باشند و چالش ذهنی ایجاد کنند. پنج شنبه ٢٠ اسفند ٩۴ در سالن همایشهای هتل پارس ساعت ١۶ تا ١٩ شاهد برگزاری کنفرانس فراملی تداکس فردوسی مشهد با حضور استاد رضا کیانیان، مهندس بهروز فروتن، دکتر شهرام اسلامی، دکتر بهمن مقیمی و مهندس باقر طباطبایی بودیم. در پایان لوح تقدیر کلوپ مدیران توسط جناب دکتر علم الهدایی ریاست پارک علم و فناوری ب سخنرانان اهداشد و گفتنی است که به شرکت کنندگان کنفرانس نیز گواهی حضور از سوی پارک علم و فناوری خراسان اعطا می شود.
محمدرضا حسن پور دبیر اجرایی جشن گفت با برگزاری رویداد تداکس فردوسی مشهد در صددیم تا با کنار هم قرار دادن اصحاب صنعت، هنر، دانشگاه و اقشار مختلف جامعه در توسعه و رونق کسب و کار و ایجاد گردش مالی مبتنی بر خلق ایده های جدید سهیم باشیم. ناگفته نماند که صاحب امتیاز تداکس فردوسی مشهد سرکار خانم مهشید قریب پور بودند.
همچنین در این کنفرانس استاد محمدمحمدزاده تیتکانلو حضور داشتند و با استاد رضا کیانیان که پیش از این تصویر داگرئوتیپ وی را ثبت کرده بود در حاشیه گردهمایی دیدار کردند.
“باشگاه عکاسی هنری” با مدیریت خانم سمیه محمودی و مدیر هنری محمدرضا تقوی و با حمایت معنوی استاد محمد محمدزاده تیتکانلو حامی رسانه ای رویداد تداکس فردوسی مشهد می باشد

دیدگاه خود را بنویسید